Kontakt

Przed nawiązaniem kontaktu proszę o zapoznanie się z treścią obowiązku informacyjnego dot. ochrony danych osobowych. Kliknij tutaj.


Alicja Affanasowicz

mgr fizjoterapii
terapeuta NDT-BobathTelefon : +48 511 137 284

E-mail : kontakt@maluch-rehabilitacja.pl


Obszar działania

Bielsko-Biała i najbliższe okolice

Zapraszam do kontaktu


Administratorem Państwa danych osobowych jest MALUCH Rehabilitacja niemowląt i małych dzieci Alicja Affanasowicz 
z siedzibą w Bystrej, ul. Jasna 32, NIP: 9372183071.Państwa dane osobowe przetwarzana są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji 
z użytkownikami strony). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w czasie nie dłuższym, niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi na zadane pytanie. Po tym okresie Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jak również uzyskania nieodpłatnej kopii danych przetwarzanych przez Administratora Danych Osobowych. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do żadnej innej organizacji międzynarodowej, a także nie będą wykorzystywane w celach profilowania.

Umów wizytę 511 137 284