O mnie

Alicja Affanasowicz


mgr fizjoterapii 
terapeuta NDT-Bobath
fizjoterapia niemowląt i dzieci

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyłam studia podyplomowe z Neurorozwojowej Terapii Dzieci z Dysfunkcjami Układu Nerwowego na GWSH w Katowicach oraz w zakresie Przygotowania Pedagogicznego na AWF Katowice. Jestem również certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath.

Już podczas studiów byłam pewna, że moja praca w fizjoterapii będzie skupiona wokół dzieci. I tak się stało. Dzieci są moją pasją zawodowo, ponieważ specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej, jak i prywatnie - jestem mamą trójki dzieci :)

Zajmuję się przede wszystkim terapią niemowląt i małych dzieci. Prowadzę rehabilitację dzieci z dysfunkcjami o podłożu neurologicznym, genetycznym oraz z wadami postawy w obrębie tułowia, kolan i stóp. W terapii niemowląt i dzieci opieram się na terapii neurorozwojowej. Stosuję metodę NDT-Bobath.


Aktualnie prowadzę rehabilitację domową w miejscowościach Bielsko-Biała, Szczyrk, Żywiec i okolice. Dojeżdżam do domu pacjenta. Oprócz prowadzenia rehabilitacji mobilnej, współpracuję również z przychodniami rehabilitacyjnymi dla dzieci w Bielsku-Białej oraz w Żywcu.

Do swojej pracy podchodzę bardzo odpowiedzialnie, z zaangażowaniem, starając się jak najlepiej pomagać moim małym Pacjentom i ich Rodzicom.

skanowanie0001-kopia-1
skanowanie0003-1
skanowanie0005-1
skanowanie0007-1
skan3
skan2
Screenshot - 2017-09-21 , 21_46_02
Screenshot - 2017-09-21 , 21_45_41
Konferencja BOBATH - Dziś
 

Umów wizytę 511 137 284