O mnie

Alicja Affanasowicz


mgr fizjoterapii 
terapeuta NDT-Bobath
fizjoterapia niemowląt i dzieci

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe Neurorozwojowa Terapia Dzieci z Dysfunkcjami Układu Nerwowego na GWSH w Katowicach oraz studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne na AWF Katowice. Jestem również certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath.

Już podczas studiów byłam pewna, że moja praca w fizjoterapii będzie skupiona wokół dzieci. I tak się stało. Dzieci są moją pasją zawodowo, ponieważ specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej, jak i prywatnie - jestem mamą trójki dzieci :)

Zajmuję się terapią niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego, dysfunkcjami o podłożu neurologicznym, genetycznym oraz z wadami postawy w obrębie tułowia, kolan i stóp. W terapii niemowląt i dzieci opieram się na metodach neurorozwojowych. W pracy wykorzystuję przede wszystkim metodę NDT-Bobath, kinesiology taping, trójpłaszczyznową terapię wad stóp, elementy integracji sensomotorycznej oraz diagnostykę metodą Prechtla.


Aktualnie dojeżdżam do domu mojego małego Pacjenta na terenie Bielska-Białej i najbliższej okolicy. Współpracuję również z Gabinetem Terapii Dziecięcej Tolek w Bielsku-Białej, gdzie stacjonarnie prowadzę fizjoterapię niemowląt i małych dzieci.

Do swojej pracy podchodzę bardzo odpowiedzialnie, z zaangażowaniem, starając się jak najlepiej pomagać moim małym Pacjentom i ich Rodzicom.

skanowanie0001-kopia-1
skanowanie0003-1
skanowanie0005-1
skanowanie0007-1
skan3
skan2
Screenshot - 2017-09-21 , 21_46_02
Screenshot - 2017-09-21 , 21_45_41
Konferencja BOBATH - Dziś
certyfikat-2
certyfikat
 

Umów wizytę 511 137 284